RR0510P-912-D
MFR.Part #
RR0510P-912-D
JLCPCB Part #
C2085376
Description
-55℃~+125℃ 25V 62.5mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS