RR0510P-911-D
MFR.Part #
RR0510P-911-D
JLCPCB Part #
C3923723
Description
-55℃~+125℃ 62.5mW 910Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS