RR0510P-8872-D
MFR.Part #
RR0510P-8872-D
JLCPCB Part #
C2098795
Description
-55℃~+125℃ 25V 62.5mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS