RR0510P-8250-D
MFR.Part #
RR0510P-8250-D
JLCPCB Part #
C2099791
Description
-55℃~+125℃ 25V 62.5mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS