RR0510P-751-D
MFR.Part #
RR0510P-751-D
JLCPCB Part #
C4346659
Description
-55℃~+125℃ 62.5mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS