RR0510P-6650-D
MFR.Part #
RR0510P-6650-D
JLCPCB Part #
C4224591
Description
-55℃~+125℃ 62.5mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS