RR0510P-621-D
MFR.Part #
RR0510P-621-D
JLCPCB Part #
C4357092
Description
-55℃~+125℃ 620Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS