RR0510P-5761-D
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RR0510P-5761-D
JLCPCB Part #
C3924684
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 5.76kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS