RR0510P-5232-D
MFR.Part #
RR0510P-5232-D
JLCPCB Part #
C3914472
Description
-55℃~+125℃ 52.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS