RR0510P-3740-D
MFR.Part #
RR0510P-3740-D
JLCPCB Part #
C6987761
Description
-55℃~+125℃ 374Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS