RR0510P-3480-D
MFR.Part #
RR0510P-3480-D
JLCPCB Part #
C2102143
Description
-55℃~+125℃ 25V 348Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS