RR0510P-3162-D
MFR.Part #
RR0510P-3162-D
JLCPCB Part #
C4113480
Description
-55℃~+125℃ 31.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS