RR0510P-273-D
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RR0510P-273-D
JLCPCB Part #
C4348556
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 27kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS