RR0510P-2101-D
MFR.Part #
RR0510P-2101-D
JLCPCB Part #
C3934441
Description
-55℃~+125℃ 2.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS