RR0510P-202-D
MFR.Part #
RR0510P-202-D
JLCPCB Part #
C2074005
Description
-55℃~+125℃ 25V 2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS