RR0510P-1820-D
MFR.Part #
RR0510P-1820-D
JLCPCB Part #
C4102381
Description
-55℃~+125℃ 182Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS