RR0510P-1780-D
MFR.Part #
RR0510P-1780-D
JLCPCB Part #
C2100601
Description
-55℃~+125℃ 178Ω 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS