RR0510P-1130-D
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RR0510P-1130-D
JLCPCB Part #
C4168516
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 113Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS