RR0306R-150-F
MFR.Part #
RR0306R-150-F
JLCPCB Part #
C2121215
Description
-55℃~+125℃ 15V 15Ω 50mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS