RR0306P-562-D
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RR0306P-562-D
JLCPCB Part #
C2121349
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 15V 5.6kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS