RR0306P-512-D
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RR0306P-512-D
JLCPCB Part #
C2117791
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 15V 5.1kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS