RR0306P-390-D
MFR.Part #
RR0306P-390-D
JLCPCB Part #
C2121009
Description
-55℃~+125℃ 15V 39Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS