RR0306P-161-D
MFR.Part #
RR0306P-161-D
JLCPCB Part #
C4087294
Description
-55℃~+125℃ 160Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS