RR0306P-121-D
MFR.Part #
RR0306P-121-D
JLCPCB Part #
C2087281
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 15V 50mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS