RM3216B-212/492-N48
MFR.Part #
RM3216B-212/492-N48
JLCPCB Part #
C7050277
Package
1206
Description
2 2.1kΩ、4.9kΩ 4 83mW ±10ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS