RM3216B-104/304-PBVW10
MFR.Part #
RM3216B-104/304-PBVW10
JLCPCB Part #
C1737261
Package
SMD-4P,1.6x3.2mm
Description
100kΩ、300kΩ 2 4 63mW ±0.1% ±25ppm/℃ SMD-4P,1.6x3.2mm Resistor Networks, Arrays ROHS