RM3216A-102/203-PBVW10
MFR.Part #
RM3216A-102/203-PBVW10
JLCPCB Part #
C7050272
Package
1206
Description
1kΩ、20kΩ 2 4 83mW ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS