RM3216A-102/104-PBVW10
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RM3216A-102/104-PBVW10
JLCPCB Part #
C1737419
Package
SMD-4P,1.6x3.2mm
Description
1kΩ、100kΩ 2 4 63mW ±0.1% ±25ppm/℃ SMD-4P,1.6x3.2mm Resistor Networks, Arrays ROHS