RL3720T-R025-G
MFR.Part #
RL3720T-R025-G
JLCPCB Part #
C3996385
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+350ppm/℃ 25mΩ 500mW Thin Film Resistor ±2% 0815 Chip Resistor - Surface Mount ROHS