RL3720T-R025-F
MFR.Part #
RL3720T-R025-F
JLCPCB Part #
C3959975
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+350ppm/℃ 25mΩ 500mW Thin Film Resistor ±1% 0815 Chip Resistor - Surface Mount ROHS