RL3720T-R022-G
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RL3720T-R022-G
JLCPCB Part #
C3954965
Package
0815
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+350ppm/℃ 22mΩ 500mW Thin Film Resistor ±2% 0815 Chip Resistor - Surface Mount ROHS