RL3720S-R68-F
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RL3720S-R68-F
JLCPCB Part #
C1699654
Package
0815
Description
0.68Ω 0ppm/℃~+200ppm/℃ Current Sense Resistor ±1% 0815 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS