RL3720S-1R0-G
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RL3720S-1R0-G
JLCPCB Part #
C1697046
Package
0815
Description
0ppm/℃~+200ppm/℃ 1Ω Current Sense Resistor ±2% 0815 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS