RL3264T-R022-G
MFR.Part #
RL3264T-R022-G
JLCPCB Part #
C1719535
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+350ppm/℃ 1W 22mΩ Thin Film Resistor ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS