RL3264L4-R390-F
MFR.Part #
RL3264L4-R390-F
JLCPCB Part #
C4195374
Description
-55℃~+125℃ 1W 390mΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS