RL1220T-R056-G
MFR.Part #
RL1220T-R056-G
JLCPCB Part #
C2090672
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+350ppm/℃ 250mW 56mΩ Thin Film Resistor ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS