RL1220T-R027-J
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RL1220T-R027-J
JLCPCB Part #
C4107653
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+350ppm/℃ 250mW 27mΩ Thin Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS