RL1220T-5R6-G
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RL1220T-5R6-G
JLCPCB Part #
C4185694
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+350ppm/℃ 333mW 5.6Ω Thin Film Resistor ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS