RL1220S-R22-G
MFR.Part #
RL1220S-R22-G
JLCPCB Part #
C2078395
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 220mΩ 333mW Thin Film Resistor ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS