RL1220S-R062-F
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RL1220S-R062-F
JLCPCB Part #
C3921038
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 250mW 62mΩ Thin Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS