RL1220S-560-F
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RL1220S-560-F
JLCPCB Part #
C4215437
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 333mW 56Ω Thin Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS