RL1220S-1R3-G
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RL1220S-1R3-G
JLCPCB Part #
C2119747
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1.3Ω 333mW Thin Film Resistor ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS