RL0816S-1R8-G
MFR.Part #
RL0816S-1R8-G
JLCPCB Part #
C2132382
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1.8Ω 200mW Thin Film Resistor ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS