RL0816S-1R5-G
MFR.Part #
RL0816S-1R5-G
JLCPCB Part #
C4245379
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1.5Ω 200mW Thin Film Resistor ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS