RL0510S-470-F
MFR.Part #
RL0510S-470-F
JLCPCB Part #
C3975656
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 167mW 47Ω Thin Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS