RL0510S-1R5-F
MFR.Part #
RL0510S-1R5-F
JLCPCB Part #
C2130098
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1.5Ω 167mW Thin Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS