RL0510S-180-F
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RL0510S-180-F
JLCPCB Part #
C3991762
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 167mW 18Ω Thin Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS