RGV3216P-4303-B-T1
MFR.Part #
RGV3216P-4303-B-T1
JLCPCB Part #
C1513086
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430kΩ 700V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS