RGV3216P-1203-B-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RGV3216P-1203-B-T1
JLCPCB Part #
C4207465
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS