RGT2012P-6342-B-T5
MFR.Part #
RGT2012P-6342-B-T5
JLCPCB Part #
C4304099
Description
-55℃~+175℃ 100mW 63.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS